Czy na rynku dostępne są drony z zamontowanymi kamerami? Które możliwości daje dron 3DR Iris+?

Drony to rodzaj sprzętu coraz bardziej popularny w Polsce. Co roku wchodzą do sprzedaży nowocześniejsze i bardziej wyposażone modele. Dlatego właśnie zwolenników tych małych maszynek nie jest mało.

Ktoś, kto interesuje się tym tematem, z pewnością nie znudzi się.
3dr iris+

Autor: Bosch
Źródło: Bosch
Przykładem świetnie wyposażonego urządzenia, jakie ma w zestawie wszystkie potrzebne funkcje, by robić fotografie albo nagrywać filmy, jest dron 3DR Iris+ – (świetny artykuł).

Jeżeli opisywana tematyka jest warta Twojej uwagi, kliknij szybko pod ten link – ta treść z pewnością także Cię bardzo zaciekawi.

Został on stworzony przez amerykańską firmę, jaka specjalizuje się w dronach komercyjnych. Jest on wyposażony w kamerę GoPro, jaka zapewni nagrywanie dobrej jakości obrazu. czas lotu tego sprzętu to okres mniej więcej dwudziestu minut. Gdy bateria się wyczerpie nasz dron ląduje automatycznie.

Spodobał Ci się ten temat? Wejdź zatem do następnego tekstu i sprawdź jakie ekstra źródło było naszą inspiracją. Przyjemnej lektury!

Możemy także z użyciem jednego guziczka sprawić, iż to urządzenie wróci do miejsca startu.

W czasie lotu możemy stale śledzić parametry lotu takie jak prędkość, wysokość albo choćby stan baterii. Dzięki temu wiemy, kiedy powinniśmy takie urządzenie zawrócić, żeby dało radę dolecieć przed wyładowaniem się baterii. Ciekawą opcją jest także Follow me, oznacza to tyle, że jeżeli mamy komórkę z funkcją GPS, to możemy ustawić opcję śledzenia z powietrza. Urządzenie będzie nagrywało nas, zdążając naszym śladem. Można w ten sposób bez użycia rąk nagrywać swoją biegową trasę albo przejazd pojazdem z powietrza.
Warto stale śledzić wszystkie nowości, gdyż dobry sklep z dronami będzie miał sporo do zaoferowania w interesującej nas dziedzinie. Jeśli zależy nam na sprzęcie, jaki wypełni nasze oczekiwania na sto procent, to z pewnością uda się go odnaleźć, gdyż wybór jest naprawdę znaczny.