Meblowanie małego mieszkania w stylu skandynawskim – oryginalne porady

Ważnym pomieszczeniem w domu jest przedpokój. Jest on jednocześnie dość problematyczny. Korytarz stanowi wizytówką mieszkania, po jego aranżacji możemy wyobrazić sobie to, jak wygląda całe mieszkanie co zobaczymy dalej. Ważne, aby zrobił dobre pierwsze wrażenie.

przedpokój

Autor: Skagerak
Źródło: Calvado.pl
Największym problemem w urządzeniu przedpokoju stanowi jego wielkość.

Podobny portal przygotował inne tego typu tematy. Jeżeli Cię one interesują, to kliknij tutaj i przeczytaj więcej porad na stronie pracy, którą tam odnajdziesz.

Jest to najczęściej pomieszczenie małe, gdzie należy kilka razy pomyśleć czy wstawić jakiś nie potrzebny gadżet. Korytarz ma być oczywiście zaaranżowany w podobnym stylu jak pozostałe pomieszczenia, albo co najmniej jego wygląd musi być w dużym stopniu ma związek z tym co zobaczymy przechodząc dalej.

Jeden ze stylów w jakim możemy zaaranżować mieszkanie, w tym przedpokój jest styl skandynawski. Sposób ten ma parę cech, które powinniśmy uwzględnić planując nasz korytarz. Przedpokój w stylu skandynawskim ma przede wszystkim być jasny. Gdy wejdziemy do mieszkania nie możemy mieć wątpliwości, że jest to barwa zdecydowanie dominujący. Ściany i drzwi mogą być białe, a podłogi wykończone z jasnego drewna, albo płytek. Przeczytaj więcej szczegółów: polecamy

Gdy chcemy uniknąć nudy, można przełamać biel kolorowymi bibelotami, byle nie przesadzić.

Zaciekawiła Cię ta informacja? Jeżeli chcesz zgłębić więcej – odkryj www (www.iltex.pl/produkty/posciel/satynowa/) a zapewne poznasz wiele ciekawych faktów.

Kolorowe mogą być np. wieszaki, pamiętajmy jednak by nie miały zbyt wielu ozdób. Także ramy lustra, które jest ważnym elementem przedpokoju w stylu skandynawskim, może być w żywszym kolorze. Dość modne i często wykorzystywane w tym modelu wykończenia mieszkań są też czarno-białe dywaniki. Więcej ciekawych informacji: popularny serwis

Przedpokój, oświetlenie Tango od firmy SKOFF

Autor: SKOFF
Źródło: SKOFF
Wielką zaletą tego stylu jest to, że w bardzo prosty sposób możemy optycznie zwiększyć wnętrze. Przedpokój zwykle jest dość niewielki, a kolor biały sprawia, iż pomieszczenie wydaje się dużo większe. Co więcej jest również jaśniejsze, a raczej nie często spotykamy okna w przedpokoju.