Megahiciory na Playstation 3!

Wkrótce sezon ogórkowy będzie już przeszłością. Koniec lata to koniec odpoczynku dla producentów gier. Należy zabrać się do ciężkiej pracy, aby zaspokoić niecierpliwych graczy. Większość producentów gier będzie chciała zdążyć wydać swoje gry jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia, bo nie od dziś wiadomo, że właśnie w tym okresie zbija się największą forsę. Dlatego gra jest warta poświęcenia.

xbox i playstation na targach

Autor: Gage Skidmore
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie, posiadacze konsoli PS3 nie powinni narzekać na brak gier. Zaraz po premierze tej konsoli było ciężko, Xbox 360 pod względem ilości gier, bił PS3 na łeb na szyję. Teraz jednak sytuacja się wyrównała i właściciele konsolki PS3 nie powinni marudzić. Większość wychodzących tytułów to jednak mimo wszytko przeciętniaki, ale megahitów nie brakuje.

W sumie trudno mówić o jakiejś innowacyjności, najlepiej sprzedają się sprawdzone pomysły, więc nie ma co się dziwić, że deweloperzy inwestują w serie, a nie oryginalne pomysły. Czasami zrodzi się coś pokroju cudownego Little Big Planet, ale to oczywiście wyjątki, które tylko potwierdzają regułę. W tym biznesie (jak w sumie w każdym) liczy się forsa, więc wielkie firmy wydają dużą kasę na coś co się sprzeda bez komplikacji. Poniżej dwie super zapowiedzi gier, które księgarnia ma obecnie w sprzedaży.

Need for Speed Shift. Kolejna część jednej z najbardziej znanych ścigałek. Czy nowa część okaże się megahitem, tak jak to zapewniają jej twórcy? Ciężko powiedzieć, ponieważ z NfS było różnie, raz byliśmy świadkami wzlotów a raz upadków. Electronic Arts starało się jak mogło . Dorzucali nowe auta, poprawiali grafę, zwiększali możliwości kustomizacji pojazdów. Pomimo tego sama rozgrywka już tak nie wciągała jak przed laty. Dlatego teraz muszą nas naprawdę zaskoczyć, aby nowy NFS cisnął nas o glebę. A zapowiada się, że tak właśnie będzie

Kolejną znaną grą, która nadchodzi wielkimi krokami, aby zająć lasery naszych konsol to Call of Duty 4: Modern Warfare 2. Tytuł ten nazbierał już ogromną liczbę fanów. Rozgrywki sieciowe są rozgrywane 24h na dobę, ten szał porównać można do tytułu z przeszłości, do Quake. Nowa produkcja zapowiada się znakomicie, nowe kampanie, poprawiona grafika i kilka innowacji. Miejmy nadzieję, że nowy CoD nas nie zawiedzie i przyniesie wiele tygodni znakomitej rozgrywki.

Konsolowcy już zacierające swoje rączki bo nie mogą się doczekać tych nieziemskich pozycji jakie zagoszczą w czytnikach konsol. Miejmy nadzieję, że nie skończy się na obiecankach i przez zimę będzie rzeczywiście w co grać. Aby odczucia były jeszcze lepsze, stwórzmy dla siebie kącik gracza. Dobrze podłączyć konsolę do dużej plazmy, a a następnie powiesić ją za pomocą uchwytów lub półki do RTV na ścianie (zobacz więcej tu: ). I co ważne, dołączmy do zestawu porządne głośniki. I zatroszczmy się, by nikt nam nie przeszkadzał podczas grania.

Ale nie tylko wielbiciele konsol mogą być ucieszeni. Aktualnie na rynku coraz więcej jest tytułów gier na PC.

Nasze następne artykuły są równie zajmujące, jak ten. Więc wejdź w link tutaj Systemy audio pod zabudowę i czytaj skrupulatne wiadomości. Zapraszamy!

Gry, w które niektórzy nie wyobrażają sobie, by zagrać na innym urządzeniu niż konsola, idealnie sprawdzą się na normalnych komputerach. To doskonała alternatywa dla tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na posiadanie konsoli lub z jakiegoś powodu nie lubią na niej grać. Warunkiem jednak jest porządny sprzęt. Komputer stacjonarny (przykłady dla mieszkających w Łodzi: komputery stacjonarne w Łodzi na lub terminale wózkowe notebook musi być naprawdę wydajny, a karta graficzna zaawansowana.