Dynamiczny rozwój nowoczesnej inżynierii w znacznym stopniu przyczynia się do zredukowania liczby stanowisk pracy

Słowo samoobsługa w czasach PRL-u miało niedużo znaczeń. Chyba najczęściej kojarzymy go z barami mlecznymi, gdzie każdy, nolens volens, musiał obsłużyć się samodzielnie. Choć i dzisiaj nie w każdej karczmie pracują kelnerzy, to jednak w porównaniu z latami 80-tymi ubiegłego stulecia wiele się zmieniło. A mianowicie, praca człowieka została zastąpiona przez rozmaite systemy. Oczywiście póki co roboty nie serwują dań, ale na parkingach lub w różnych wypożyczalniach pieniądze są inkasowane przy użyciu specjalistycznych urządzeń.

samochody na parkingu

Autor: Nicolas Senaud
Źródło: http://www.flickr.com
Zawód parkingowego jeszcze nie przeszedł do historii, lecz system parkingowy – (link do artykułu) jest w stanie z powodzeniem zastąpić nawet kilku pracowników. Dla właściciela placu parkingowego wprowadzenie tego systemu wiąże się z niemałymi oszczędnościami. Przełożeni mogą zapomnieć o regularnym wypłacaniu wynagrodzenia osobie inkasującej opłaty. A przy tym należy też pamiętać, że niekiedy parking koniecznie musi być dostępny przez 24 godziny, a to przecież wymaga zatrudnienia dodatkowych osób.

Jeśli ciekawią Cię przedstawione treści, to kliknij w widoczny link. Pod nim jest dostęp ekstra (https://wybieram.axpo.com/jak-dzialamy) do bardziej szczegółowych wiadomości powiązanych z tym tematem.

Stąd rewelacyjny system parkingowy jest wykorzystywany tak przez placówki państwie, np. szpitale wojewódzkie, jak i przedsiębiorstwa prywatne.

Jeszcze pod koniec zeszłego stulecia można było całkiem dobrze zarabiać na wypożyczaniu kaset – w tym miejscu mamy na myśli nade wszystko kasety VHS, które wówczas były najpopularniejszą formą utrwalania długich i tych krótszych filmów.

Podoba Ci się ten artykuł? Zatem zapewne masz ochotę przeglądnąć więcej. Jeżeli tak, to wejdź w ten link i kliknij po źródło (https://kamrec.pl/pl/p/Mini-kamera-fullHD-z-czujnikiem-ruchu-PIR-podczerwien-czuwanie-3-miesiace/231). Miłej lektury!

Dzisiaj, czyli w epoce szybkiego internetu, wypożyczalnie tradycyjne praktycznie zniknęły z rynku, lecz obrotni obywatele wcale nie przestali zbijać pieniędzy na samym wypożyczaniu. W istocie popyt wpływa na podaż, co jest równoznaczne z tym, że najlepiej wypożyczać dobra, które ludziom są rzeczywiście potrzebne, a których najzwyczajniej w świecie nie posiadają, np. rowery do jazdy po danym mieście.

wypożyczalnia samochodów

Autor: Paulo Henrique Rodrigues
Źródło: http://www.flickr.com
I tutaj system wypożyczalni – sprawdź moje źródło pomaga zredukować koszty związane z przyjęciem pracowników.
Jeżeli ktoś drobiazgowo przeanalizował pracę różnych systemów, to z całą pewnością musiał dostrzec, że nie zawsze da się całkowicie zastąpić pracę ludzi – przecież nawet te najnowsze systemy przestają działać. A wtedy potrzebni są eksperci, którzy potrafią je sprawnie naprawić, jak również pracownicy, którzy na kilka godzin albo nawet dni zastąpią niedziałające urządzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*