Jak promować stronę swej spółki w Sieci?

Persony, które posiadają swą spółkę często pragną promować ją na wielu płaszczyznach. Począwszy od zwykłego szyldu przed biurem czy wizytówki do reklamy zamieszczanej w prasie lub w serwisach internetowych.

Dla większej części spółek taka struktura reklamy mogłaby być doskonałym uzupełnieniem tzw. marketingu szeptanego.
Google Moja firma to świadczenie znanej na calutkim świecie korporacji posiadającej swoją główną centralę w amerykańskim mieście pod nazwą Mountain View. Powszechnie znanym faktem jest to, że ta spółka posiada w swojej palecie bardzo wiele świadczeń, z jakich część jest zwrócona do osób odpowiedzialnych bezpośrednio za reklamę działalności gospodarczej w Sieci. Google Moja Firma to zupełnie darmowa usługa, jaka jest nowszą wersją usługi Miejsca Google dla Firm (więcej pomocy). Google Moja Firma mogłaby też stanowić znakomite uzupełnienie posiadanej strony biurowej. Informacje, które zamieści się na w serwisie Google Moja Firma mogą być później wyświetlane na szczeblu różnorodnych różnych portali wliczających się do tej kalifornijskiej firmy, przykładowo samej przeszukiwarce albo w Google (https://www.artefakt.pl/pozycjonowanie-cennik) Maps.

portret - komputery

Autor: włodi
Źródło: http://www.flickr.com
Google Maps to niesamowicie rozbudowany wariant na dla przykładu zaprezentowanie nie wyłącznie drogi do każdego zakątka, ale także dla przykładu do prezentacji w postaci graficznej okolicy, w której szukane przez nas miejsce się znajduje. Sama wizytówka Google Maps to niezwykle użyteczna dla różnorakich poszukujących danych o danej firmie osób. Taka wizytówka Google Maps jest wyświetlana na szczeblu wyników wyszukiwania takiego słowa kluczowego oraz posiada podstawowe wiadomości o spółce.

Zaciekawił Cię nasz wpis? Więc kliknij w link do serwisu stacja uzdatniania wody kotłowej i rozkoszuj się innymi faktami. W razie pewnych wahań – odezwij się do nas.

Podawane są one poprzez właściciela w usłudze Google Moja Firma -> jak zwiększyć widoczność wizytówki Google Maps.

Dla przykładu: jeśli mamy działalność i podamy jej adres w Google Moja Firma, to persona, jaka poszukuje placówki naszej spółki po wpisaniu jej nazwy w wynikach wyszukiwania ujrzy naszą stronę Google Maps, czyli przykładowo udostępnione uprzednio poprzez właściciela informacje takie jak przykładowo fotografia oraz informacje kontaktowe.