Jakie gadżety warto kupić do telefonu komórkowego?

Telefonia komórkowa jest gałęzią technologii, która rozwija się niesamowicie szybko. Bardzo duża ilość stale powstających rozmaitych modeli telefonów sprawia, że jednocześnie rozwija się rynek gadżetów telefonicznych.

etui na smartfon

Autor: Elisa Fair
Źródło: http://www.flickr.com

Jeszcze do niedawna sporą innowacją było wprowadzenie w telefonach aparatu cyfrowego. Obecnie rozmaite elementy dodatkowe do telefonów są już koniecznością a mniej lub bardziej wymyśle gadżety do smartphonów to niezwykle potężna sfera biznesu. Jakie akcesoria do komórki wypełniają obecnie sklepy? Przede wszystkim wciąż niezastąpione są tradycyjne akcesoria do komórki – ładowarki, etui, baterie, uchwyty, słuchawki, zestawy głośnomówiące, karty pamięci i folie ochronne. Akcesoria te coraz częściej zaskakują oryginalnością i funkcjonalnością.

Wśród uchwytów, które zapewniają bezpieczne korzystanie z telefonu np. jako nawigacji wyróżnić możemy uchwyty rowerowe – najczęściej montowane do kierownicy, uchwyty samochodowe – mocowane na przedniej szybie, dzięki specjalnej przyssawce lub uchwyty, które można przytwierdzić na przykład do deski rozdzielczej. W ofercie producentów akcesoriów komórkowych znajdziemy też specjalne produkty dla zwolenników sportu – opaski i pokrowce, które można włożyć na rękę lub na biodra. Tego typu gadżety uprzyjemniają bieganie, czy też jazdę na rolkach lub desce i dają możliwość jednoczesnego słuchania muzyki a także korzystanie z rozmaitych aplikacji treningowych. Wejdź tu: artykuł.

Z kolei pokrowiec dziś nie tylko zabezpiecza telefon przed zarysowaniami czy uszkodzeniami mechanicznymi, ale także stanowi modny gadżet. Szczególnie rozchwytywane w ostatnich latach stały się gumowe pokrowce w rozmaitych wzorach i ciekawych kształtach ze sterczącymi elementami. Jeśli chodzi o baterie to niezastąpione są oczywiście te uniwersalne, pasujące do większości smartphonów bez względu na model i producenta, ale ogromną popularnością cieszą się także baterie słoneczne, które umożliwiają naładowanie telefonu niemal w każdym miejscu. Natomiast ładowarki samochodowe w zależności od zapotrzebowania mogą mieć porty USB, micro a także mini. A co jeśli oryginalny akumulator przestanie zupełnie działać? Dla hobbystów: zobacz więcej.

smartfon z pokrowcem

Autor: Honou
Źródło: http://www.flickr.com

To żaden kłopot! Producenci oferują baterie różnych typów i o różnej pojemności. Nie jesteśmy także skazani na słuchawki, które producenci sprzedają razem ze smartphonem. W sklepach możemy kupić słuchawki dokanałowe, douszne i nauszcze, dzięki czemu możemy wybrać te, które są dla nas najwygodniejsze. W dodatku, aktualnie dostępne są nowoczesne słuchawki Bluetooth, które oferują dużo większą swobodę podczas ruchu od tradycyjnych słuchawek z kablem.

Jeżeli ta kwestia Cię absorbuje, to kliknij tu, gdyż bardzo podobne informacje prezentuje właśnie ten serwis (https://etteplan.com/pl/uslugi). On także jest ciekawy.

Słuchawki Bluetooth mają szczególne zastosowanie w czasie podróży samochodem i są doskonałą alternatywą dla zestawów głośnomówiących.