Koszty obsługi faktur

Toniesz w fakturach? Ludzie zatrudnieni w Twoje firmie poświęcają mnóstwo czasu na obsługę rachunków i faktur? Jeżeli Twoja odpowiedź na którekolwiek z wcześniej zadanych pytań jest twierdząca na pewno oznacza to,że powinieneś dowiedzieć się czym jest efektywny obieg faktur w firmie.

Automatyczne rozpoznawanie tekstu

Autor: Efematic
Źródło: http://efematic.pl/
EFEMATIC to grupa profesjonalistów, którzy zdali sobie sprawę, w jak ogromne koszta może wpędzić firmę manualna obsługa faktur.

Jeśli zainteresował Cię opisywany artykuł, sprawdź link (https://psmtechnik.pl/attyki,11,pl) opublikowane pod tym linkiem, są w tamtym miejscu podobne wiadomości, które Cię zainteresują.

Dzięki swojej obszernej wiedzy i znajomości nowoczesnych technologii stworzyli rozwiązanie pozwalające zautomatyzować proces obsługi faktur i skrócić jego czas o minimum 60 procent.

Działanie systemu rozpoczyna się od przetworzenia faktury papierowej na cyfrową. Dane z faktury (http://efematic.pl/) są sprowadzane do formatu tabelarycznego i w zależności od rodzaju faktury system podejmuje dalsze, automatyczne działania. Dla tego etapu definiowane są indywidualne reguły biznesowe, dzięki którym szybko i w znacznej większości przypadków automatycznie, faktury przekazywane są do opłacenia.

Z opisanego rozwiązania korzysta już wiele korporacjinp. ING, Panasonic, Heineken, czy Ikea. Teraz czas na Ciebie. Dołącz do grona usatysfakcjonowanych właścicieli firm, w których nikt już nie martwi się przychodzącą korespondencją, a pracownicy działu księgowego zajmują się sprawami naprawdę istotnymi.

***

Efematic

Autor: Efematic
Źródło: http://efematic.pl/

Efematic – rozwiązania w zakresie automatyzacji przetwarzania faktur dla firm, biur rachunkowych i korporacji pozwalające na obniżenie kosztów obsługi faktur. Aby dostarczać klientom najlepszą światową technologię firma współpracuje ze światowymi liderami tj. Kofax i Basware.

Źródło: Efematic