Od jakiego producenta tablet kupić?

Na rynku tabletów jest bardzo duża konkurencja. Przoduje paru czołowych wytwórców, oferujących produkty najlepsze jakościowo, ale też nie najtańsze. Wiele mniejszych firm z mniejszym lub większym powodzeniem chcą trochę urwać z tego wielkiego tortu, i w niejednym przypadku udaje im się zaproponować niedrogie a jednocześnie solidne sprzęty, które będą kosztować dużo mniej niż markowi konkurenci. Jako przykład można tu podać Tablet Overmax Solution 10 II 3G (OV-Solution10 II).

Samsung Galaxy TabPRO

Autor: John Biehler
Źródło: http://www.flickr.com
Projektanci wyposażyli go w ekran o przekątnej 10 cali o doskonałych parametrach, i wydajny układ procesora z czterema rdzeniami. Łącząc to z dużą ilością pamięci i zoptymalizowanym najnowszym androidem tablet cechuje się dużą wydajnością pracy na wszystkich aplikacjach. Interesującą funkcjonalnością w tym urządzeniu jest również możliwość wykorzystania go w charakterze telefonu. Również Tablet Prestigio MultiPad 2 Ultra Duo 8.0 3G (PMP7280C3G_WH_DUO) odróżnia się w gronie pozostałych konkurentów doskonałymi parametrami i dużą wydajnością. Ekran ma nieco skromniejszy niż Overmax, ale ilością pikseli i kolorami nie ustępuje w niczym innym tabletom (kontynuuj temat).

Osoby projektujące tablet Prestigio zdecydowali się postawić na rozrywkę, czego efektem jest bardzo wydajna karta graficzna radząca sobie z najbardziej wymagającymi grami, i świetnie spisująca się także przy oglądaniu filmów. Ten model tabletu posiada 2 cyfrowe aparaty i możliwość użycia 3G do łączenia się z z internetem.

O urządzeniach Samsunga chyba nikomu wspominać nie trzeba, od dawna produkty tej firmy są ogromnie popularne. Najnowsze egzemplarze (więcej: Tablet Tab 3 T210 (SM-T2100ZWAXEO)) także należą do najlepszych w swoich klasach, o czym świadczy liczba klientów i liczne nagrody. Tablet Samsung Galaxy Tab 3 T210 (SM-T2100ZWAXEO) to flagowy model Samsunga z najbardziej popularnej rodziny tabletów z przekątną 7 cali.

Jeżeli prezentowany na tej stronie post okazał się dla Ciebie ciekawy, kliknij tutaj, gdyż na pewno warto zobaczyć tu (http://www.kamrec.pl/o-nas) także inny analogiczny tekst.

br>
Jeżeli interesuje Cię tego rodzaju tematyka, zerknij pod link (http://www.zdrowie-dom.pl/64-alkomaty) w tamtym miejscu zamieszczone też Cię bardzo zaintryguje. Nie czekaj zatem i kliknij tu.

Lecz seria tabletów Galaxy Tab 3 to również sprzęty o innych wymiarach, klienci coraz częściej zaczynają wybierać modele 10-calowe, ale również zyskujące coraz większą popularność urządzenia o matrycy 8-calowej, przedstawicielem których został Tablet Samsung Galaxy Tab 3 T311 (SM-T3110ZWAXEO).