Niedługo się wesele twojej przyjaciółki? Musisz kupić odpowiednie buty

Każda impreza, a zwłaszcza wesele, domaga się właściwej stylizacji. Jednym z elementarnych elementów ubioru jest stylowe i komfortowe obuwie, które będzie dopełniać nasz wygląd. Z jakich butów możesz wybierać?

Kobieta bez butów

Autor: Florent Chretien
Źródło: http://www.flickr.com
Nade wszystko są to szpilki.

W internecie jest wiele bardzo ciekawych artykułów – jeśli masz ochotę poznać następny – sprawdź na witrynie a nie będziesz żałować!

Szpilki sprawdzą się na każdą okazję – i do pracy, i na nastrojową kolację, a także na całą noc zabawy na parkiecie razem z Młodą Parą. Wprawdzie stopy mogą nas później trochę boleć, ale czego się nie robi, by pięknie się prezentować. Kolor szpilek dobiera się do koloru naszej kreacji i pozostałych dodatków. Panie często decydują się na kontrastowe obuwie, co wygląda śmiało, a jednocześnie nadzwyczaj gustownie (sklep z obuwiem damskim). Nieodzownym walorem szpilek jest ich wpływ na naszą figurę – wydłużają nogi, modelują łydki i powodują, iż ładniej się poruszamy. Jeżeli w szpilkach nie czujemy się dobrze, możemy zamienić je na buty na słupkach albo platformach, które są o wiele bardziej komfortowe w chodzeniu. Słupki pasują do sukienek, dlatego nie musisz się martwić, że będziesz wyglądać śmiesznie. Podobnie jest z platformami. Do tego dzięki podniesieniu przedniej części stopy nie odczuwasz wysokości obcasa, toteż nie będziesz się bólu nóg następnego dnia. Są jednak panie, które nie wyobrażają sobie tańców w wysokich butach i dla nich znakomite będą skórzane baleriny. Dobrej jakości materiał sprawia, iż stopa nie będzie się obcierać czy pocić. Płaskie obuwie może wyglądać równie gustownie, wystarczy dobrać bardziej efektowną torebkę albo pasek i na pewno nie będziesz się gorzej czuć z racji niższych butów. Pamiętaj tylko, iż podeszwa nie może być zbyt miękka, abyś nie czuła każdej wypukłości parkietu pod stopami.

skórzane baleriny

Autor: Luci Correia
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli chciałabyś kupić pewne obuwie damskie, sklep, który zrealizuje twoje potrzeby, znajdziesz i w Internecie, i w swojej miejscowości. W sieci dostaniesz niewątpliwy bogatszy wybór, a możliwość zwrotu zamówionych produktów oszczędzi ci problemu, gdyby okazało się, że wybrałaś niewłaściwy model bądź buty nie wyglądają tak dobrze, jak na zdjęciach. Najważniejsze jest, abyś czuła się wygodnie w nowych butach, gdyż mają ci służyć przez cały dzień oraz noc, a obtarcia albo za ciasne obuwie mogłoby ci skutecznie zepsuć radość z imprezy. Kilka dni przed powinno się pochodzić w każdej nowej parze, a nawet zwariowane tańce na parkiecie nie będą ci straszne.