Sprawdź, jakiego rodzaju są nowości na rynku tabletów

Kupując nowy tablet klienci muszą stanąć przed trudnym wyborem, czy kupić urządzenie markowe, ale przy tym trochę więcej kosztujące, czy zdecydować się na sprzęt jakiegoś nieznanego wytwórcy. Przeważnie ta druga opcja jest znacznie tańsza, ale ryzyko jest takie, że urządzenie nie do końca będzie porządnie zrobione i dobrze funkcjonujące. Za kwotę dwustu złotych można się już stać posiadaczem nowego urządzenia, takiego jak na przykład Tablet Cavion Base 7, jak na to ile kosztuje urządzenie to posiada dość przyzwoite parametry.

ASUS MeMO Pad HD7

Autor: pestoverde
Źródło: http://www.flickr.com
Ekran o 7-calowej przekątnej i 4G zainstalowanej pamięci pozwalają na sprawne oglądanie stron internetowych i zagranie w proste gry. Rzecz jasna na granie w najnowsze produkcje raczej nie ma szans, ale przecież nie do tego ten sprzęt został zaprojektowany. Ciekawą cenę także mają urządzenia innego taniego producenta, czyli GoClever. Są one dość znane w naszym kraju i mają pochlebne opinie klientów. Mniej niż pięćset złotych za 10 calowy Tablet GOCLEVER TERRA 101 (TAB TERRA 101 KB) to ogromnie atrakcyjna cena, a sam sprzęt pracuje dość sprawnie i szybko.

Co prawda zastosowana ilość pamięci i układ procesora nie należą do najbardziej wydajnych, ale odpowiednia optymalizacja parametrów systemu sprawiła, że nie ma problemu z używaniem bardziej wymagających aplikacji, a i sporo gier bez żadnego problemu będzie na nim funkcjonować. Tablet GoClever Tab T76 GPS TV (T76GPSTV) to mniejszy brat wcześniej opisywanego sprzętu z matrycą o 7 calach przekątnej. Ten tablet także bardzo dobrze wypadał w najróżniejszych testach wydajnościowych , a i użytkownicy raczej nie narzekają na to jak działa. Na ten temat również tu: od GoClever.

Również program do obiegu dokumentów Asus postanowiła wyprodukować tańsze, a przy tym solidne i wydajne urządzenie. Tablet ASUS MeMO Pad HD 7 (ME173X-1B012A) to jedna z ostatnich propozycji tej firmy, która przebojem się wdarła na rynek tabletów i zrobiła tam dużo zamieszania. Oprócz tego, że tablet Asusa posiada mocne parametry, wydajny układ procesora i sporą pamięci, to jest także bardzo ładnie zaprojektowany i dostępny w paru różnych kolorach.