Projekty lojalnościowe dla Klientów oraz ich wielka skuteczność

Miałeś taką sytuację, że włączasz telewizje a tam zabawa i proszą Cie o wysłanie wiadomości. Czasami czekasz na ważny telefon a tu loterie sms wysyłają Ci wiadomość. Jest to dla niektórych bardzo irytujące, ale przecież zawsze jest jakaś możliwość, że wysyłając tę wiadomość zdobędziesz wygraną, czyż nie? Kiedy chcę dotrzeć do pracy samochodem, w radio ciągle mówią „ wyślij sms o treści…” Zastanawiasz się, że zanim do ciebie zatelefonują to wydasz więcej pieniędzy na wiadomości, a szansa jest jedna na milion. Ludzie uważają, że loterie sms to zdzieranie z ludzi pieniędzy i czyste oszustwo.

Rekomendowana strona:

loteria

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com

Nie możemy stwierdzić, że takie loterie w radio ZET czy RMF są niekontrolowane. Przecież te radia są tak popularne, że gdyby działo się coś nie tak Urząd Konkurencji i Ochrony Konsumenta od razu mógłby inwigilować w sprawę. Tutaj istotne jest tylko powodzenie i może intuicja w którym momencie wysłać wiadomość. Skoncentrujmy się jednak na sms, które dostajemy od niezapisanych numerów. Wysyłamy wiadomość zwrotną na podany numer, ale niestety to nie jest loteria i kosztuje o wiele więcej niż jest przedstawione. Co wtedy zrobić gdy zostajesz okłamane.

Jeżeli sądzisz, że opisywany tutaj post jest interesujący oraz szukasz czegoś pokrewnego, to kliknij oprócz tego ten link, a odnajdziesz więcej informacji wysyłka palet!

Niestety osoby które odpiszą wiadomość zaczynają rozmawiać z pracownikami call center i prowadzić z nimi konwersację sms-ową. Jest grupa osób, której w szczególności trudno się oprzeć, przede wszystkim są to osoby w podeszłym wieku, chorzy i dzieci.

Programy lojalnościowe dla klientów są niezmiernie różne. Zazwyczaj Konsumenci mogą liczyć na rozliczne zniżki, rabaty lub też zbieranie punktów, które później wymienianie są na interesujące nagrody. Na programy lojalnościowe częstokroć zdołamy natknąć się w sklepach, w szczególności marketach i hipermarketach. W wielu przypadkach oferują one karty stałego Kontrahenta, na jakie możemy zbierać punkty i potem wymieniać je na nagrody bądź robić za nie kolejne zakupy. W ramach programów lojalnościowych często organizowane są też loterie, które także przyciągają Klientów. Dowiedz się w jaki sposób zorganizować loterię promocyjną:

Mnogość jednostek entuzjastycznie uczestniczy w programach lojalnościowych. Skoro regularnie robimy zakupy w jakimś sklepie i zdołamy mieć z tego jeszcze większe korzyści, to dlaczego nie zapisać się do programu lojalnościowego? Nie da się ukryć, że rabaty, zniżki, interesujące konkursy i nagrody przyciągają większość jednostek, wskutek tego zainteresowanie programami lojalnościowymi jest dzisiaj tak szerokie. Wskazane jest jednak dodać, iż by dany program lojalnościowy realizował swój cel, musi być interesujący i korzystny, dostosowany do wyznaczonej grupy Kontrahentów oraz konkretnie przemyślany.