Rosnąca popularność e-booków nie powinna specjalnie dziwić!

Tradycyjne księgarnie są w dalszym ciągu niezłymi interesami, lecz nie zapominajmy, że jakby nie patrzeć rozwój e-booków spowodował, że niejako książki w tradycyjnej formie są coraz mniej popularne. A co najbardziej znaczące, owy trend błyskawicznie ulega powiększeniu, szczególnie wśród młodych czytelników. Księgarze i wydawcy nie są w stanie walczyć z tym procederem, bo to niemożliwe.

Czytniki e-booków

Autor: Cloned Milkmen
Źródło: http://www.flickr.com

Dużo bardziej wskazanym wyjściem jest rozejrzenie się za możliwościami, dzięki którym dosyć skostniały biznes nareszcie będzie jak ulał pasował do naszych czasów. Nie uważajmy, że świat, który aż tak szybko idzie do przodu, będzie najzwyczajniej czekał na naszą osobę. No dobrze, ale zastanówmy się które sprzęty są dobre dla fanów czytania w elektronicznej formie.

Wiele osób, także naszych rodaków, uważało, iż e-booki powodują duży ból gałek ocznych, łzawienie, itp. Być może faktycznie czytanie w opasłe książki na typowym komputerze jest czymś bardzo męczącym, ale trudno nie dostrzec, że Kindle bardzo zmienił cały ten świat.

Wejdź na ten odnośnik i poznaj tam uwagi na nasz temat (http://www.e-vemco.pl/produkty/testery-transmisji,2,7549). Jeżeli pojawią się jakieś niejasności, to z przyjemnością Ci na nie odpiszemy.

Można w sumie rzec, iż w żadnym wypadku ktoś kto choćby raz czytał książka na czytniku Kindle, będzie twierdził, że bardzo bolą go oczy.

To znaczy zapewne znajdą się takowe osoby, ale można powiedzieć, iż to tylko uczniowie, którzy na czytniku są zmuszeni czytać lektury, które do interesujących bez żadnego cienia wątpliwości nie należą. Przynajmniej w przeważającej większości. Zapewne większość uczniów zgodzi się z tym. Zatem kupmy sobie, jeżeli naturalnie mamy kasę, urządzenie Amazon Kindle Paperwhite, a pewnie będziemy pod ogromnym wrażeniem.

Wygoda czytania książek elektronicznych

Autor: Tony McNeill
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli ktoś wiele czyta, nawet tak naprawdę nie może się zastanawiać. Pamiętajmy tylko jedno: Kindle sprawił, że wreszcie czytanie interesujących pozycji książkowych jest tak jakby na wyciągnięcie ręki. Ciężko pomniejszać wielkie zasługi amerykańskiej firmy o nazwie Amazon.

Czymś wielce godnym uwagi jest również dzieło Koreańczyków: a mianowicie Samsung Galaxy Tab. Stosunkowo modne w naszym kraju cacko.

Zapamiętajmy, że choć łatwo dostrzec tak zwany hejt na sprzęt Samsunga, to i tak trzeba postarać się docenić tego producenta. W ogóle ogromne wyrazy uznania dla Koreańczyków – wielce inteligencja nacja, która sprawiła, że również funkcjonowanie Polaków jest prostsze.