Jak zaakcentować swoją kobiecość?

Wiele Polek nie może sobie poradzić ze swoją kobiecością. Mają wielkie trudności, by ją uwydatnić właściwym ubiorem, czy makijażem. A przecież naprawdę należy to robić. Po to przyroda obdarowała nas tego typu wdziękami, byśmy mogły je eksponować. Naturalnie, znajdą się pośród nas takie panie, które pewniej czują się w stylizacji chłopczycy. Ale co z pozostałymi kobietami, które nie mają pojęcia, w jaki sposób się odpowiednio ubierać? Postaramy się przedstawić parę prostych zasad.

Zapewne wszyscy się zgodzą, że nic tak nie podkreśla kobiecych wdzięków jak sukienka. Ten rodzaj garderoby powstał właśnie po to, by uwydatniać nasze atuty. Przypadkowy, spytany na ulicy, mężczyzna, bez namysłu potwierdzi, że panie ponętnie wyglądają właśnie w sukniach. A więc, drogie panie, czas najwyższy zaopatrzyć się parę modeli, które zawsze muszą wisieć w naszych garderobach. Sukienką, bez której nie mogłaby się obejść żadna stylowa kobieta, jest klasyczna mała czarna. To strój, który będzie dobry na każdą okazję. Inne kolory nie są już tak wszechstronne i pasują do innych pór roku. Modne kremowe sukienki doskonale prezentują się wiosną, a te w kolorach cytrusowych w lecie. Ale to nie jest żadna żelazna zasada.

półbuty damskie Innym ważnym atrybutem kobiecego stylu są bez wątpienia buty. Jeśli zależy nam na tym, aby wzbudzać podziw męskiej części społeczności, nośmy obuwie na wysokim obcasie. Czółenka damskie są od dawna są symbolem seksu i wolności – . Ale pamiętajmy, że w takich butach powinniśmy umieć się poruszać. Nie ma nic bardziej żałosnego, niż widok dziewczyny, która strasznie chwieje się na niebotycznych obcasach. Jeżeli mamy lęk wysokości, zdecydujmy się na płaskie półbuty damskie.


Nie zapominajmy o detalach, które są prawdziwym dopełnieniem ubioru. Właściwa biżuteria, dostosowana do sytuacji torba, apaszka- tymi elementami można zmienić wyraz naszej stylizacji. Mnóstwo sieciówek zapewnia nam pełen wachlarz czółenek damskich. Dlatego odwiedzając sklep możemy nabyć buty. Prawdziwą wisienką na torcie jest makijaż, który powinien uwydatnić nasze walory i ukryć wady.

Zobacz pełną ofertę: