Nowości w branży elektronicznej godne atencji

Producenci sprzętów elektronicznych i oprogramowania komputerowego by sprostać wymaganiom współczesnego społeczeństwa kreują co chwila lepsze wynalazki. Wszystko po to, by usprawnić ludziom życie. Na rynku konkurencja wzrasta, dzięki temu ceny nie są bardzo wygórowane.

smartfon

Autor: HTC
Źródło: HTC

Jeszcze niedawno za dotykowy telefon posiadający różnorodne gadżety w sobie , jak przykładowo aparat fotograficzny, trzeba było uiścić bardzo dużo pieniędzy. Tutaj możemy przedstawić najlepsze smartfony do 1000 zł , jakie w pełności będą w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym kupującym. Są to dla przykładu: Kazam Tornado 348, ASUSa ZenFone 5 , BlackBerry Z10, Nokia Lumia 735, Nokia Lumia 1320, Sony Xperia T3. Telefony te mają wszystko to, czego pragnie zarówno akademiczka jak i businessman, od 4-rdzeniowego procesora, po GPS. Nie potrzeba wydawać fortuny, aby cieszyć się stylowym smartfonem – przejdź na stronę.

Niebawem także ukażą się nowe wersje lenovo y50, jednego z najpopularniejszych komputerów przenośnych dla graczy. Starszy model zostanie unowocześniony, wymienione zostaną najistotniejsze podzespoły. Konsumenci tego laptopa będą mogli cieszyć się procesorem Core i7-4720HQ, nieco szybszym od uprzedniego Intel Core i7-4710HQ.

Interesują Cię przedstawione przez nas artykuły? Niezwykle nas to cieszy. Zapraszamy zatem na kolejny interesujący artykuł (https://zdrowie-dom.pl/42-nawilzacze-powietrza), który umieściliśmy pod wskazanym linkiem.

W trybie turbo częstotliwość może zwiększać się aż do 3,6 GHz. Jeśli mówimy o programach komputerowych, tonowiuteńkie edycje aplikacji Word, Excell i PowerPoint pojawiły się w Sklepie Windows w wersji Technical Preview systemu Windows 10. Wspominamy oczwiście o nowości, jaką jest nowy dotykowy office – przejdź na www.

smartfon

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Powinno się przyznać, iż innowacyjny pakiet biurowy pokazuje się w odpowiednim momencie, bo obserwując działania firmy można było odnieść wrażenie, że Microsoft lekko zaniedbał własny system na rzecz rozkwitu aplikacji przeznaczonych na Androida oraz iOS. Wytwórca zapewnia, iż dotykowy interfejs będzie bardziej życzliwy dla eksploatatora od poprzedniej wersji. Dodatkowo on na rynek wprowadził news , jaką jest opaska Microsoftu o nazwie Microsoft Band. Za jej wsparciem będziemy mogli mierzyć nasz puls, rytm serca, kroki, kalorie oraz jakość snu. Zegarek ponadto będzie potrafił radzić nam najlepsze treningi i umożliwi łatwe zapisywanie tras pokonywanych pieszo, biegiem lub rowerem. Będzie i możność podglądania wiadomości oraz powiadomień na wbudowanym w opaskę ekranie.

Producenci wprowadzają na rynek coraz to nowe towary. Polska jest numerem 27 na świecie pod względem sprzedaży sprzętów elektronicznych, to znak, iż rozkwit naszego państwa cały czas zwiększa się, tak samo jak rywalizacja między przedsiębiorstwami.