Oklejanie aut i innego rodzaju sposoby na reklamowanie naszej działalności.

Dużo ludzi w ramach swych obowiązków zawodowych musi spotkać się z klientami. Nie ma kłopotu, kiedy spotkania owe mają miejsce w siedzibie firmowej oraz to po stronie klienta jest dojechanie na miejsce spotkania. Kwestia ta jest odrobinę trudniejsza, gdy to my musimy dojechać do naszego klienta.

Sytuacja taka wydarza się w różnych zawodach. Jeśli zajmujemy się przykładowo doradztwem biznesowym, robieniem mebli na wymiar lub choćby aranżacją domu, to jest więcej niż prawdopodobne, że spotkamy się z klientem w jego lokalu. Jak zostawić po sobie świetne wrażenie oraz sprawić, że klient po naszej wizycie z pewnością zdecyduje się właśnie na nas oraz naszą firmę?

oklejanie aut we Wrocławiu

Autor: Glen Wallace
Źródło: http://www.flickr.com

Po pierwsze pamiętajmy o punktualności! Szanujmy klienta i jego czas. Nie ma nic gorszego aniżeli spóźnienie się, nieprzyjechanie na konkretną godz. i – co ważne – brak kontaktowania się z klientem, by go zawiadomić o owym spóźnieniu się. Jeżeli już mamy spóźnić się, to na pewno zatelefonujmy, by go o tym poinformować. Pozostawi to o wiele lepsze wrażenie niż gdybyśmy się spóźnili a potem, sporo po czasie, jak gdyby nigdy nic stanęli w drzwiach klienta.

Najlepiej jest też zadbać o to, żeby nawet nasz pojazd reklamował nasze usługi. Dlatego najlepiej umieścić na karoserii naklejkę z logo oraz ofertą naszej firmy. Należy mieć na uwadze, żeby oklejanie aut zlecić firmie np. takiej której siedzibą jest Wrocław fachowej a także nie brać się samodzielnie za owo zadanie.

Wystarczy chwilka nieuwagi lub też jedno zbędne machnięcie dłonią, żeby naklejkę przykleić krzywo czy sprawić, iż znajdą się pod nią pęcherzyki powietrza. We wszystkich większych miastach, czy to Wrocław, Poznań czy stolica, ale jak również w wielu małych miejscowościach mają swoje siedziby firmy, które tym się trudnią, nie powinno więc być kłopotu ze znalezieniem odpowiadającej nam oferty.

Pamiętajmy również, żeby zawsze mieć przy sobie naszą wizytówkę a także małe gadżety przeznaczone dla klientów, które możemy im podarować. Wszelkiego typu dokumenty, umowy itp. zostawmy w teczce reklamowej z naszym logo jak również danymi naszej firmy.autorski serwis fizjoterapiaPrzez to pozostawimy po sobie dobre wrażenie a drobne prezenty (długopisy, pendrive’y, podkładki pod kubki itp.) jeszcze długi czas będą klientowi przypominać o nas jak również naszej firmie.