Tag Archives: czas
Czy na rynku dostępne są drony z zamontowanymi kamerami? Które możliwości daje dron 3DR Iris+?
Drony to sprzęt coraz mocniej popularny w naszym kraju. Każdego roku wchodzą na rynek nowsze i lepiej wyposażone modele. Z tego powodu właśnie takich niewielkich urządzeń nie brakuje.
Jak założyć spółkę z.o.o.
Oto krótki przewodnik, w jakim w trzech krokach objaśnię, co powinno się zrobić, by założyć spółkę z.o.o.. Zakładanie spółek to proces, który może trwać parę tygodni, lecz znacznie skurczy się, jeśli skorzystamy z usług kancelarii prawniczych albo radcy prawnego.
Rozliczenie PIT 2016/2017 – łatwe narzędzie, jakie ułatwi nam całkowity proces
Dla każdej osoby początek roku kalendarzowego wiąże się ze sporą pracą powiązaną z rozliczeniem podatkowym. Na szczęście w obecnych czasach coraz więcej spraw można z łatwością załatwić z wykorzystaniem internetu. Działa niesłychanie dużo portali, które udostępniają różnorodne dokumenty.
Koszty obsługi faktur
Ogarnął Cię fakturowy chaos? Ludzie zatrudnieni w Twoje firmie poświęcają za dużo czasu na analizę rachunków i faktur? Jeżeli Twoja odpowiedź na którekolwiek z wcześniej zadanych pytań brzmi TAK sprawą oczywistą jest toże powinieneś przeczytać czym charakteryzuje się efektywny obieg faktur w firmie.