Tag Archives: ekran
Kupno używanego telefonu czy smartfona doskonałym wyjściem dla osób, jakie nie potrzebują wydajnych, potężnych urządzeń.
Na rynku smartfonów widać coraz większą pogoń za rozmiarami i wydajnością. Normą są aktualnie telefony mające ekrany na 5 cali, czterordzeniowe procesory czy ogromną ilość pamięci.
Dziś normalne jest, że oglądamy filmy o jakości full hd
Dawniej, gdy nasi dziadkowie a bywa, że i rodzice włączali telewizor, to musieli naprawdę się skupić. Bo program leciał tylko raz, nie było powtórek, nie mogliśmy nic sobie nagrać ani zatrzymać. Dodatkowo ekran telewizora nie był duży i wszystko było pokazywane w czerni i bieli.
Od jakiego producenta tablet kupić?
Na tabletowym rynku panuje bardzo duża konkurencja. Prym wiedzie kilku czołowych wytwórców, którzy oferują produkty najlepsze jakościowo, ale też nie najtańsze. Wiele mniejszych firm z mniejszym lub większym powodzeniem zamierzają trochę urwać z tego ogromnego tortu, i w wielu przypadkach udaje im się zaproponować tanie a jednocześnie solidne sprzęty, które kosztują znacznie mniej niż wyroby markowe. Jako przykład można tu podać Tablet Overmax Solution 10 II 3G (OV-Solution10 II).
Nowości w branży elektronicznej godne atencji
Producenci przyrządów elektronicznych i oprogramowania komputerowego by dorównać wymaganiom dzisiejszego społeczeństwa tworzą co chwila lepsze wynalazki. Wszystko po to, by usprawnić ludziom egzystowanie. Na rynku rywalizacja rośnie, dzięki temu ceny nie są nader wygórowane.

Next Page