Tag Archives: fotograf
Dobry fotograf musi być solidnym rzemieślnikiem, jednakże konieczna jest także odrobina talentu. Równie istotny jest profesjonalny sprzęt
Życie określone obrazami potrafi być inspirujące i niezwykle interesujące. Nie jest to tylko to, co dostrzegamy, choć obrazy dominują nasze pole widzenia i wyobraźnię każdego dnia, ale to, co jesteśmy w stanie uwiecznić na fotografiach. To co na zdjęciach jest w stanie opisać lepiej i więcej, niż to co możemy zobaczyć w normalnym, codziennym życiu. Właściwie, zdjęcia to trochę inna realność, tym bardziej w czasach Photoshopa, gdy każde zdjęcie możemy ciekawie „podrasować”. Mimo wszystko, dla osób, które profesjonalnie wykonują zdjęcia liczy się tak naprawdę prawdziwe zdjęcie, czyli coś, co możemy nazwać fotografią bez żadnych dodatków.
Jak się obecnie przedstawia rynek dronów, gdzie urządzenia te są dzisiaj używane.
Sterowane latające urządzenia używane są od wielu lat, niedawno jeszcze z ich możliwości przede wszystkim korzystało wojsko. Jednak bardzo dynamiczny rozwój nowych technologii sprawił, że przed kilkoma laty sklepy wprost zostały zalane niewielkimi statkami powietrznymi. Dzisiaj najtańsze drony kupi się już za mniej niż sto złotych. W takiej kwocie dostanie się niewielką zabawkę, jaka też tylko do zabawy będzie służyć. W kwocie pięciuset złotych kupi się już drona, jaki będzie miał niewielki aparat fotograficzny czy kamerę, ale dalej będą to wykorzystania raczej amatorskie.