Tag Archives: fotograf
Jak się obecnie przedstawia rynek dronów, gdzie urządzenia te są dzisiaj używane.
Sterowane latające urządzenia używane są od wielu lat, niedawno jeszcze z tego, co oferują korzystało przede wszystkim wojsko. Jednak bardzo dynamiczny rozwój techniki sprawił, że kilka lat temu sklepy wprost zostały zalane niewielkimi powietrznymi statkami. Dzisiaj jakieś tanie drony można już kupić za mniej niż sto złotych. W tej cenie dostanie się niedużą zabawkę, która też tylko do takich celów będzie służyć. W kwocie pięciuset złotych kupi się już drona, który będzie miał niewielki aparat fotograficzny czy kamerę, ale dalej będą to wykorzystania raczej amatorskie.
Dobry fotograf musi być solidnym rzemieślnikiem, jednakże konieczna jest także odrobina talentu. Równie istotny jest profesjonalny sprzęt
Życie opisane obrazami potrafi być odkrywcze i niezwykle interesujące. Nie jest to tylko to, co widzimy, chociaż obrazy zdominowały nasze pole widzenia i wyobraźnię codziennie, lecz to, co jesteśmy w stanie uwiecznić na zdjęciach. To co na fotografiach potrafi opisać więcej i lepiej, niż to co widzimy w rzeczywistości. Co prawda, zdjęcia to troszkę inna rzeczywistość, tym bardziej w czasach różnych programów graficznych, kiedy każde zdjęcie można właściwie „podrasować”. Niemniej, dla osób, które profesjonalnie wykonują zdjęcia liczy się tak naprawdę prawdziwe zdjęcie, czyli coś, co możemy nazwać fotografią bez żadnych ulepszaczy.