Tag Archives: fotografia
Nie masz pojęcia jaki aparat cyfrowy nabyć? Oto modele, które mogą ci się spodobać
Dużo osób szuka w fotografii Świętego Graala, a więc aparatu idealnego do wszelakich potrzeb. Natomiast całe piękno fotografii polega na tym, iż ten sprzęt zwyczajnie nie istnieje.
Jak się obecnie przedstawia rynek dronów, gdzie urządzenia te są dzisiaj używane.
Bezzałogowe latające urządzenia znane są od kilkudziesięciu lat, niedawno jeszcze z ich możliwości przede wszystkim korzystało wojsko. Jednak bardzo dynamiczny rozwój techniki spowodował, że przed kilkoma laty sklepy wprost zostały zalane niewielkimi statkami powietrznymi. Dzisiaj najtańsze drony kupi się już za mniej niż sto złotych. W tej cenie otrzyma się niedużą zabawkę, która też jedynie do takich celów posłuży. W cenie pięciuset złotych kupi się już drona, jaki będzie posiadał niewielki aparat fotograficzny czy kamerę, lecz dalej będą to zastosowania typowo amatorskie.
Jakim sposobem zrobić świetne filmy z wysokości
Ile razy działo się tak, że pragnęliśmy aby nasz film miał też ujęcia robione z góry, gdyż pragnęliśmy pokazać jak fajnie prezentuje się jakiś napis ułożony z kwiatów, lub zwyczajnie chcieliśmy pokazać ilość tłumu, która z nami pokazała się? Dzisiaj to wszystko jest realne, a co więcej mamy szansę to osiągnąć bez żadnego trudu. Wystarczy, iż zaopatrzymy się w odpowiednie narzędzie, które zasilane jest małymi silniczkami oraz równocześnie sterowane jest zdalnie z ziemi.