Tag Archives: fotografia
Jakim sposobem zrobić świetne filmy z wysokości
Ile razy działo się tak, iż chcieliśmy aby nasz film posiadał też ujęcia zrobione z góry, ponieważ chcieliśmy pokazać jak fajnie wygląda jakiś napis ułożony z kwiatów, albo po prostu chcieliśmy uwiecznić wielość osób, która z nami pokazała się? Teraz to wszystko jest realne, a co więcej mamy szansę to osiągnąć bez żadnego wysiłku. Starczy, iż zaopatrzymy się w specjalne narzędzie, które zasilane jest niewielkimi silniczkami i równocześnie sterowane jest zdalnie z ziemi.
Jak się obecnie przedstawia rynek dronów, gdzie urządzenia te są dzisiaj używane.
Bezzałogowe latające urządzenia znane są od wielu lat, jeszcze do niedawna z ich możliwości przede wszystkim korzystało wojsko. Jednak bardzo dynamiczny rozwój techniki sprawił, że kilka lat temu sklepy zostały wprost zarzucone niedużymi powietrznymi statkami. Dzisiaj najtańsze drony kupi się już za mniej niż sto złotych. W tej cenie otrzyma się niedużą zabawkę, jaka też jedynie do takich celów będzie służyć. W cenie pięciuset złotych można już kupić drona, który będzie posiadał niedużą kamerę czy aparat, lecz w dalszym ciągu będą to zastosowania typowo amatorskie.
Nie masz pojęcia jaki aparat cyfrowy nabyć? Oto modele, które mogą ci się spodobać
Dużo osób szuka w fotografii Świętego Graala, a więc aparatu idealnego do wszelakich potrzeb. Natomiast całe piękno fotografii polega na tym, że ten rynsztunek po prostu nie istnieje.