Tag Archives: fotografia
Jakim sposobem zrobić świetne filmy z wysokości
Ile razy było tak, że pragnęliśmy żeby nasz film miał również ujęcia robione z góry, ponieważ pragnęliśmy udowodnić jak fajnie prezentuje się jakiś napis wykonany z kwiatów, albo zwyczajnie pragnęliśmy uwiecznić wielość osób, która z nami była? Teraz to wszystko jest realne, a co więcej mamy szansę to osiągnąć bez najmniejszego wysiłku. Starczy, że zaopatrzymy się w specjalne narzędzie, które zasilane jest małymi silniczkami i równocześnie sterowane jest zdalnie z ziemi.
Jak się obecnie przedstawia rynek dronów, gdzie urządzenia te są dzisiaj używane.
Bezzałogowe maszyny latające używane są od kilkudziesięciu lat, niedawno jeszcze z tego, co oferują przede wszystkim korzystało wojsko. Lecz szybki rozwój nowych technologii spowodował, że przed kilkoma laty sklepy wprost zostały zalane niewielkimi powietrznymi statkami. Obecnie jakieś tanie drony można już kupić za mniej niż sto złotych. W takiej kwocie otrzyma się niedużą zabawkę, która też tylko do takich celów posłuży. W kwocie kilkuset złotych kupi się już drona, jaki będzie posiadał niewielki aparat fotograficzny czy kamerę, ale w dalszym ciągu będą to zastosowania raczej amatorskie.
Nie masz pojęcia jaki aparat cyfrowy nabyć? Oto modele, które mogą ci się spodobać
Mnóstwo osób wypatruje w fotografii Świętego Graala, innymi słowy aparatu doskonałego do wszystkich potrzeb. Tymczasem całe piękno fotografii polega na tym, iż ten sprzęt zwyczajnie nie istnieje.