Tag Archives: informacje
Krótki opis różnorodnych narzędzi, jakie są przydatne przy analizowaniu działania serwisu internetowego.
Obecnie coraz więcej firm funkcjonuje w internecie, tak naprawdę coraz trudniej trafić na obszary, w których jest to jeszcze niezbędne. Nawet niewielka, prościutka wizytówka pomaga w tym, żeby klienci mogli się dowiedzieć o zakresie usług, godzinach otwarcia czy lokalizacji.
Czy obsługa informatyczna jest aktualnie niezbędna naszym firmom?
Współcześnie w Polsce coraz więcej firm tworzy swoje witryny internetowe. Takie są oczekiwania rynku, gdyż coraz więcej ludzi korzysta z Internetu. Tak więc Internet daje możliwość właściwie darmowej reklamy swoich produktów. Następnym motywem naglącym do tego kroku jest to, że przedsiębiorstwa konkurencyjne mają własne strony.
Marketing internetowy – z jakiego względu wyróżnia się obecnie wśród klientów
Marketing internetowy – z jakiego względu wyróżnia się dzisiaj wśród klientów tak ogromną popularnością oraz jakie jego techniki wskazane jest wybierać?
Internet w ciągu kilkunastu lat stał się jednym z priorytetowych mediów świata.
Musimy patrzeć jak przechowywane są nasze informacje przez daną firmę
Czy zdarzyło nam się, że dostawaliśmy paczki, lub telefony od przedsiębiorstw, z którymi nigdy wcześniej się nie spotkaliśmy? Jeśli tak, to ma szansę to być dowód na to, że nasze informacje wzięły udział w czymś co nosi nazwę zakup bazy danych. Normalnie wchodzimy na jakąś stronę, której zawartością jesteśmy zainteresowani, wpisujemy własne dany żeby mieć szansę dostawać newsletter, tak aby nic nas nie ominęło i tutaj wszystko jest dla nas logiczne oraz zrozumiałe. Ale czasem jest tak, że bez naszej wiedzy dana firma odsprzedaje dane kontaktowe, które pozyskała od nas, przez co kolejne firmy także mają szansę nawiązać z nami kontakt.