Tag Archives: informacje
Marketing internetowy – z jakiego względu wyróżnia się obecnie wśród klientów
Marketing internetowy – z jakiego powodu cechuje się dziś wśród konsumentów tak ogromnym zainteresowaniem i jakie jego formy warto wybierać?
Internet podczas kilkunastu lat stał się jednym z podstawowych mediów na świecie.
Krótki opis różnorodnych narzędzi, jakie są przydatne przy analizowaniu działania serwisu internetowego.
Aktualnie coraz więcej firm działa w sieci internetowej, tak naprawdę coraz trudniej znaleźć obszary, w jakich jest to jeszcze niezbędne. Nawet niewielka, prosta wizytówka pomaga w tym, aby klienci mogli się dowiedzieć o oferowanych usługach, lokalizacji czy godzinach otwarcia.
Czy obsługa informatyczna jest aktualnie niezbędna naszym firmom?
Obecnie w naszym kraju coraz więcej biznesów tworzy swoje strony internetowe. Takie są wymagania rynku, bo coraz więcej osób korzysta z Internetu. Tak więc sieć daje możliwość praktycznie darmowej reklamy własnych wyrobów. Następnym motywem popychającym do tego kroku jest to, że przedsiębiorstwa konkurencyjne mają swoje witryny.
Musimy patrzeć jak przechowywane są nasze informacje przez daną firmę
Czy zdarzyło nam się, że dostawaliśmy paczki, lub telefony od przedsiębiorstw, z którymi nigdy wcześniej się nie spotkaliśmy? Jeśli tak, to ma szansę to być dowód na to, że nasze informacje wzięły udział w czymś co nosi nazwę zakup bazy danych. Normalnie wchodzimy na jakąś stronę, której zawartością jesteśmy zainteresowani, wpisujemy własne dany żeby mieć szansę dostawać newsletter, tak aby nic nas nie ominęło i tutaj wszystko jest dla nas logiczne oraz zrozumiałe. Ale czasem jest tak, że bez naszej wiedzy dana firma odsprzedaje dane kontaktowe, które pozyskała od nas, przez co kolejne firmy także mają szansę nawiązać z nami kontakt.