Tag Archives: karta graficzna
Od jakiego producenta tablet kupić?
Na tabletowym rynku panuje bardzo duża konkurencja. Przoduje paru czołowych wytwórców, oferujących produkty najwyższej jakości, ale też nie najtańsze. Wiele mniej popularnych firm z większym lub mniejszym powodzeniem chcą trochę urwać z tego ogromnego tortu, i w niejednym przypadku może im się udać zaoferować niedrogie a jednocześnie solidne tablety, które będą kosztować dużo mniej niż wyroby markowe. Przykładem może być tutaj Tablet Overmax Solution 10 II 3G (OV-Solution10 II).
Kupujemy świetny sprzęt- to zrobić?
Kiedy kupujemy dzisiaj komputer, pewnie nie robimy tego po raz pierwszy. W końcu jest XXI, już dawno Polska jest mocno skomputeryzowanym państwem. Zresztą ta bardziej cywilizowana część tego świata także zdołała się przyzwyczaić do powszechnej komputeryzacji. I wspaniale, przecież posiadanie komputera w dużym stopniu odmieniło całe nasze życie.
Megahiciory na Playstation 3!
Niebawem sezon ogórkowy będzie już przeszłością. Koniec lata to koniec odpoczynku dla producentów gier. Trzeba zabrać się do ciężkiej pracy, aby zaspokoić spragnionych graczy. Większość producentów gier będzie chciała zdążyć wydać swoje produkcje jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia, bo nie od dziś wiadomo, że właśnie w tym okresie zbija się największą kasę. Dlatego gra jest warta poświęcenia.