Tag Archives: karta graficzna
Megahiciory na Playstation 3!
Niebawem sezon ogórkowy będzie już przeszłością. Koniec lata to koniec odpoczynku dla producentów gier. Wypada zabrać się do ciężkiej pracy, aby zaspokoić niecierpliwych graczy. Większość producentów gier będzie chciała zdążyć wydać swoje produkcje jeszcze przed końcem grudnia, bo nie od dziś wiadomo, że właśnie w tym przedziale czasowym zbija się największą gotówkę. Dlatego gra jest warta świeczki.
Kupujemy świetny sprzęt- to zrobić?
Kiedy kupujemy obecnie komputer, zapewne nie robimy tego po raz pierwszy. W końcu jest XXI, dawno Polska jest bardzo skomputeryzowanym państwem. Zresztą ta bardziej cywilizowana cząstka tego świata również zdołała się przyzwyczaić do powszechnej komputeryzacji. I dobrze, w końcu posiadanie komputera znacznie zmieniło całe nasze funkcjonowanie.
Od jakiego producenta tablet kupić?
Na rynku tabletów panuje ogromna konkurencja. Przoduje paru czołowych wytwórców, oferujących produkty najlepsze jakościowo, ale też nie najtańsze. Wiele mniejszych firm z mniejszym lub większym powodzeniem zamierzają trochę urwać z tego wielkiego tortu, i w niejednym przypadku może im się udać zaoferować tanie a jednocześnie solidne sprzęty, które będą kosztować znacznie mniej niż markowi konkurenci. Jako przykład można tu podać Tablet Overmax Solution 10 II 3G (OV-Solution10 II).