Tag Archives: moda
To, co uwypukli damskie atuty
Każda przedstawicielka płci pięknej dobrze, by miała w swej garderobie, chociaż jeden gorset. A gorsety są rzeczywiście różne. Sporo osób kojarzy gorsety jedynie z szaleństwem niejednej nocy, ale możemy znaleźć również gorsety, które idealnie będą pasowały do chodzeniaw świetle dziennym. Nie żyjemy w czasach, gdzie gorset miał jedynie ścisnąć do granic możliwości talię, w dzisiejszych czasach gorset owszem ma pomóc w osiągnięciu odpowiednich proporcji, ale nie ma w tym już tak dużej przesady jak dawniej.
Wzrastająca moda na kamerki sportowe i drony wielce cieszy
Kamery sportowe i drony są cackami, które są także wśród Polaków coraz bardziej powszechne. Bardzo cieszy, że w akurat owym względzie naprawdę nie zwykliśmy odbiegać od reszty świata.
Rosnąca popularność e-booków nie powinna specjalnie dziwić!
Tradycyjne księgarnie są ciągle dochodowymi biznesami, lecz nie zapominajmy, że bądź co bądź rozwój e-booków sprawił, że niejako pozycje książkowe w tradycyjnej formie są coraz mniej modne. A co najbardziej znaczące, ten trend szybko ulega zwiększeniu, w szczególności wśród ludzi młodych. Tradycyjni księgarze oraz wydawcy nie mogą walczyć z tym procederem, ponieważ to bezcelowe.