Tag Archives: model
Porozumienie franczyzowe czy układ partnerski
Polskie firmy sieciowe uprawiają kilka typów współpracy z przedsiębiorcami kierującymi ich jednostkami. W poniższym materiale spróbuję odpowiedzieć na pytania czym się one różnią i jakie obowiązki i prawa posiada kooperant, a jakie franczyzobiorca.

Działające w Polsce tzw. systemy partnerskie to najczęściej układy o kooperacji sprzedażowej, dystrybucji produktów czy też usług, w celu ich dalszej sprzedaży przez kooperanta na własny rachunek. Kooperant w zamian za design zgodny z wzorcami sieci dostaje od wytwórcy lub dystrybutora bardziej korzystne warunki finansowe.

Jak dobrać pilot do telewizora? Jakie są rodzaje? Na co zwrócić uwagę? Co jest w tej dziedzinie najbardziej ważne?
Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie bez pilota do telewizora, jest to coś tak normalnego, że jak się zepsuje ten sprzęt, to jak najszybciej szukamy zamiennika. Jeżeli jednak zdecydujemy się na coś lichego, z nieodpowiedniej jakości elementów to można być pewnym, iż za jakiś czas znowuż będziemy poszukiwać nowego. Korzystniej szybko zdecydować się na prawdziwie porządny sprzęt.
Obiektyw do lustrzanki cyfrowej – poradnik dla całkiem początkujących
Razem z obniżką cen oraz rozwojem fotograficznej świadomości użytkowników coraz większa ilość właścicieli cyfrowych kompaktów decyduje się kupić “prawdziwy” aparat – cyfrową lustrzankę z wymienialną optyką.
Razem z nowiutkim aparatem pojawia się problem doboru obiektywów.
Pokrowce do smartfonów
W obecnych czasach niemalże każdy posiada telefon. Kiedyś telefon służył do dzwonienia, a potem do telefonowania i smsowania. Jednak w obecnych czasach telefony, to niemalże centrum rozrywki i często też narzędzie pracy.