Tag Archives: model
Porozumienie franczyzowe czy układ partnerski
Polskie sieciówki praktykują parę rodzajów współpracy z biznesmenami kierującymi ich jednostkami. W poniższym tekście postaram się odpowiedzieć na pytanie czym się one różnią oraz jakie obowiązki i prawa ma kooperant, a jakie franczyzobiorca.

Funkcjonujące w naszym kraju tak zwane systemy partnerskie to zazwyczaj układy o kooperacji handlowej, dystrybucji towaru lub też usług, w celu ich odsprzedaży przez wspólnika na swój rachunek. Wspólnik w zamian za design zgodny ze standardami sieci dostaje od wytwórcy lub dystrybutora lepsze warunki handlowe.

Kupno używanego telefonu czy smartfona doskonałym wyjściem dla osób, jakie nie potrzebują wydajnych, potężnych urządzeń.
Na rynku smartfonów widać coraz większą pogoń za rozmiarami i wydajnością. Normą są aktualnie telefony mające ekrany na 5 cali, czterordzeniowe procesory czy ogromną ilość pamięci.
Pokrowce do smartfonów
W naszych czasach niemal każdy ma telefon. Dawniej telefon służył do dzwonienia, a potem do dzwonienia i smsowania. Jednak w tych czasach telefony, to takie małe centrum rozrywki i często też narzędzie pracy.
Obiektyw do lustrzanki cyfrowej – poradnik dla całkiem początkujących
Razem z redukcją cen i rozwojem świadomości fotograficznej eksploatatorzy coraz większa ilość posiadaczy cyfrowych kompaktów decyduje się nabyć “prawdziwy” aparat – lustrzankę cyfrową z wymienialną optyką.
Wraz z nowiutkim aparatem pojawia się kłopot wyboru obiektywów.

Next Page