Tag Archives: model
Porozumienie franczyzowe czy układ partnerski
Polskie firmy sieciowe praktykują parę rodzajów współpracy z biznesmenami prowadzącymi ich jednostki. W poniższym materiale spróbuję odpowiedzieć na pytania czym one się odróżniają i jakie prawa i obowiązki posiada wspólnik, a jakie franczyzobiorca.

Działające w naszej ojczyźnie tzw. systemy partnerskie to najczęściej układy o współpracy handlowej, dystrybucji produktów bądź też usług, w celu ich dalszej odsprzedaży przez partnera na swój rachunek. Wspólnik w zamian za wizualizację zgodną z normami sieci dostaje od fabrykanta bądź dystrybutora korzystniejsze warunki handlowe.

Obiektyw do lustrzanki cyfrowej – poradnik dla całkiem początkujących
Razem z obniżeniem opłat jak też rozwojem świadomości fotograficznej eksploatatorzy coraz to więcej właścicieli cyfrowych kompaktów decyduje się nabyć “prawdziwy” aparat fotograficzny – cyfrową lustrzankę z wymienną optyką.
Wraz z nowym aparatem pojawia się problem wyboru obiektywów.
Pokrowce do smartfonów
W obecnych czasach niemalże każdy posiada telefon. Kiedyś telefon służył do dzwonienia, a potem do telefonowania i smsowania. Jednak w obecnych czasach telefony, to niemalże centrum rozrywki i często też narzędzie pracy.
Jak dobrać pilot do telewizora? Jakie są rodzaje? Na co zwrócić uwagę? Co jest w tej dziedzinie najbardziej ważne?
Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie bez pilota do telewizora, to coś tak normalnego, że jak popsuje się ten sprzęt, to jak najprędzej szukamy zamiennika. Jeżeli jednakże wybierzemy coś lichego, z niedobrej jakości elementów to można być pewnym, iż za pewien czas znowuż będziemy szukać nowego. Korzystniej szybko zdecydować się na prawdziwie porządny sprzęt.