Zawierasz nową umowę? Sprawdź nowego kontrahenta
W naszym kraju zarejestrowanych są miliony różnych przedsiębiorstw, o odmiennych statusach. Spółki komandytowe czy jawne, lub z ograniczona odpowiedzialnością. Jeśli osobiście jesteśmy przedsiębiorcą na pewno nie rzadko trzeba nam zaczynać kolaborację z kolejnymi firmami. W takiej sytuacji musimy niezwykle uważać, gdyż na rynku działa mnóstwo oszustów.

biznesmani podpisujący umowę

Źródło: flickr.com
W tej sytuacji, pierwszym miejscem, które musimy sprawdzić będzie baza danych firm. Będzie to opcja wirtualna, można używając przeglądarki dowiedzieć się bardzo wielu rzeczy na temat przyszłego partnera, a dokładniej jego działalności- http://www.infobrokering.com.pl/baza-samorzadowa/. Baza firm jest metodą bezpłatną, każdy posiada do niej akces, jeżeli tylko ma podstawowe informacje dotyczące interesanta, jak numer REGON czy KRS. Taka opcja jest możliwa, gdyż >> laserprofi.pl/ dla dobra publicznego, udostępniane są informacje na temat nie samej osoby fizycznej, co jej firmy. Gdyż w czasach kiedy internet nie był tak upowszechniony i o dane firm było ciężej, istniało zwiększone ryzyko trafienia na osobę nieuczciwą.

Niestety współcześnie malwersanci zdają sobie sprawę z tego, że ich działania są widoczne, gdyż (szczegółyo tym> idź do serwisu www.sklep.oemtuning.pl/) baza danych firm zawiera informacje o ich długach a także wdrożonych postępowaniach sądowych. Z tego powodu często zakładają oni inną kompanię, na inne dane, przykładowo wspólnika. Dlatego jeśli odzywa się do ciebie świeża firma, warto poszperać nieco głębiej- http://infobrokering.com.pl/baza-firm/. Chociażby dobrze będzie sprawdzić taką personę na portalu społecznościowym. Te nieco zachody może nam pozwolić zaoszczędzić mnóstwo nerwów w przyszłości.

Każdy z nas chciałby dysponować dużym majątkiem, lecz niestety niektórzy wolą się wzbogacać kosztem innych. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, który chce inwestować, musisz tym bardziej uważać na takich naciągaczy. Całe szczęście w realiach internetu dostępna jest baza firm, gdzie o wiele prościej jest nam zweryfikować potencjalnego kontrahenta.

About

[TOP]