Monthly Archives: February 2018
Drony – świetna frajda oraz profesjonalne narzędzia
Na początku nazwa dron była kojarzona szczególnie z wojskowością. Często w informacjach informowano o czynnościach realizowanych przy użyciu samochodów bezzałogowych. Niedawno sprzęty te dostępny były zaledwie dla ograniczonego gremia. Teraz urządzenia tworzy się także do powszechnego użytku. Przybyły również do Polski.
Masz wśród pracowników obcokrajowców? Wyślij ich na kursy języka polskiego w Warszawie lub innym dużym mieście
Szkolenia językowe zawsze były popularne. Każdy ma nadzieję umieć chociażby jeden dodatkowy język zagraniczny, lecz czasem jest tak, że musimy wrócić do nauki swojego własnego języka. Jest to wciąż rzadkość, choć coraz częściej robią tak uczniowie szkół.
Który hosting wybrać?
Wybór najlepszego serwera, który będzie odpowiadał naszym potrzebom to odpowiedzialne zadanie. Wszak zapewnia bezpieczeństwo znaczących informacji. Warto w związku z tym przemyśleć różne możliwości, aby być pewnym dobrego wyboru. Musimy zastanowić się co kryje się pod pojęciem „dobry serwer”. To przede wszystkim parametry. Niech nie ujdą naszej uwadze podzespoły. Ich redundancja umożliwia synchronizację urządzeń, zaś kontrola – pewność przechowywania danych.