Coraz to bogatsza oferta wyposażenia dla łazienek ogólnodostępnych
Przez wiele lat toalety ogólnodostępne w naszym kraju były dziedziną, w jakiej doszło do szczególnie wielu zaniedbań. Ten stan rzeczy intensywnie ulega zmianie.
W toalecie ogólnodostępnej możemy znaleźć praktycznie każdy łazienkowy produkt, tj.

pojemniki na mydło bądź suszarka do rąk. Na nieszczęście, w obliczu wyjątkowo intensywnej eksploatacji a także różnorakich zachowań dziesiątek użytkowników nie zawsze “cywilne” wyekwipowanie zda egzamin. Dlatego inwestorzy coraz powszechniej nabywają specjalistyczne akcesoria, od początku projektowane i produkowane z myślą o zastosowaniu ich w toaletach publicznych. Wyposażenie takie będzie niestety bardziej kosztowne od “standardowego”, mimo to inwestorzy podchodzą tej kwestii ze zrozumieniem.

biuro

Autor: Kat Veilux
Źródło: http://www.flickr.com
Powoduje to, iż przed całym segmentem wyposażenia publicznych toalet kreśli się optymistyczna perspektywa. Wielki wpływ na obroty w tym sektorze będzie mieć popyt restytucyjny warunkowany potrzebą modernizacji wielu istniejących już toalet ogólnodostępnych, między innymi normy unijne wymagają toalet dla ludzi z niepełnosprawnością zarówno w restauracjach, jak i urzędach i innych budowlach użyteczności publicznej. Nadzwyczaj optymistyczne perspektywy stają m.in. przed hotelarską branżą. Wedle zeszłorocznego komunikatu o budownictwie hotelowym w naszym kraju będzie przybywać po sto hoteli na rok. Jednakowo optymistyczne są prognozy np.

dla dynamiki budowy obiektów, jakie mają być tworzone nieopodal planowanych ciągów komunikacyjnych. Wszędzie tam potrzebne będzie wyposażenie dla publicznych toalet.

About

Categories: Uncategorized | Tags: , , , ,
[TOP]