Profesjonale projektowanie stron
to wykwalifikowany serwis oferujący usługi internetowe nie tylko dla firm. Także dla osób fizycznych. W pole usług wchodzi: utworzenie od podstaw strony internetowej, programowanie, instalacja gotowego produktu, możliwość reklamy w internecie i hosting. Wszystko projektowane jest z systemem CMS!

Strona internetowa

Autor: Chris Dlugosz
Źródło: http://www.flickr.com
Dla chętnych “phrase” (zobacz bezpieczne pozycjonowanie) może zaoferować utworzenie forum lub sklepu internetowego. serwis posiada możliwość zamówienia usługi drogą internetową. Kontakt z nabywcą utrzymywany jest przez cały czas realizacji zamówienia. Nabywca regularnie otrzymuje informacje o postępie pracy nad zleceniem i w sposób bieżący uczestniczy w ocenie wyników. Zobacz więcej: dobre systemy cms

W serwisie dostępna jest zakładka z portfolio wykonanych dotychczas zleceń jak i tych które są nie zostały jeszcze zrealizowane. Kompozycja strony w paru odsłonach ustalonych z klientem projektują graficy. Po doborze odpowiedniego layoutu jest on odpowiednio przekształcany na potrzeby zrealizowania zamówienia. O tym tutaj: szybkie tworzenie stron internetowych.

Ciekawą ofertę dla siebie znajdą tu deweloperzy. Jest nią możliwość stworzenia strony z prostym, wirtualnym modelem 3D budynku. Model można obrócić wokół osi , pokazać poszczególne kondygnacje i lokale mieszkalne.

About

[TOP]