Tag Archives: RAM
Jak prawidłowo dbać o swoją sylwetkę? Jak w dzisiejszych czasach być fit?
W obecnych czasach zapanowała prawdziwa moda na bycie fit – zazwyczaj zwracamy coraz większą uwagę na to, co dokładnie jemy co dnia, staRAMy się liczyć kalorie i makroskładniki gotowanego jedzenia, kupujemy karnety na siłownie i sporo innych rzeczy, która mają pomóc nam na zachowanie niezłego zdrowia przez całe lata.
Czy posiadaliśmy procesor intel g3220?
Potrzeba powiedzieć, że wiele pomniejszych elementów składa się na to, byśmy mogli bez problemów używać z naszych komputerów.
Wirtualizacja serwerów – płynące z niej korzyści
Wirtualizacja polega na wydzieleniu w obszarze jednego fizycznego serwera od kilku, nawet do kilkuset o wiele mniejszych środowisk wirtualnych. Gwarantuje to optymalne rozdzielenie zasobów procesora, pamięci RAM oraz dysku twardego miedzy wiele funkcjonujących jednocześnie procesów. Każde z wykreowanych środowisk zostaje oddzielone i może funkcjonować niezależnie od innych, przy czym z punktu widzenia aplikacji, zachowuje się jak osobna maszyna.
Potrzebne informacje dla osób marzących o karierze filmowej.
Chyba każdy z nas chociaż jeden raz marzył o karierze filmowej, która byłaby powiązana z atutami finansowymi. W obecnych czasach stosunkowo łatwo możemy zrealizować tego rodzaju pragnienia, szczególnie, jeżeli należymy do popularnej agencji filmowej.