Tag Archives: reklama
Wydruk jest dzisiaj jedną z wyraźniej nieodzownych usług
Nie można ukryć, iż w dzisiejszych czasach zdarza się sporo sytuacji, w jakich potrzebujemy wykorzystać z usług sąsiedniej drukarni. Jest to zwykle podyktowane brakiem czasu czy oczywiście sprzętu na własny użytek. Co więcej, zlecenie wydruku czy skserowania dużej ilości papierów drugiej osobie pozwala nam zaoszczędzić czas, co dziś jest nadzwyczaj ważne dla większości osób. W poszczególnych miastach tworzy się coraz więcej firm, które specjalizują się w rozlicznych technikach druku.
Druk na potrzeby reklamy – zadbaj o wystarczającą promocję swojej firmy

Wydanie na świat pierwszej maszyny powielającej datuje się na 600 rok naszej ery, wydarzenie to miało być dokonane w Azji. W Europie proces rozkwitu przemysłu poligraficznego odbywał się o wiele wolniej. Rewolucją w branży było wprowadzenie do życia maszyny Gutenberga zbudowanej w latach 40 XV wieku.

Współczesne i wydajne reklamy świetlne na wyświetlaczach i ekranach LED
W branży reklamowej stosuje się przeróżne formy reklamy i różnorodne jej rodzaje. Do jednego z popularniejszych aktualnie modeli reklam przystaje reklama wielkoformatowa, na którą składają się na przykład banery, telebimy lub reklamy wyświetlane na ekranach LED. Ekran LED jest dziś nadzwyczaj popularny, a reklamy wyświetlane na tego typu wyświetlaczach są spostrzegane nawet z sporej odległości.