Tag Archives: system
Wirtualizacja serwerów – płynące z niej korzyści
Wirtualizacja polega na wydzielaniu w obszarze jednego serwera fizycznego od kilku, nawet do kilkuset o wiele mniejszych wirtualnych środowisk. Gwarantuje to optymalne rozdzielenie zasobów mikroprocesora, pamięci RAM jak też dysku twardego pomiędzy wiele działających jednocześnie procesów. Każde z wykreowanych środowisk wirtualnych jest oddzielone po czym może funkcjonować niezależnie od pozostałych, przy czym z punktu widzenia oprogramowań, zachowuje się jak oddzielna maszyna.
Szybki przegląd tabletowego rynku w naszym kraju – kilka wskazówek dla kupujących te urządzenia.
Do niedawna jeszcze niewielu ludzi przypuszczało, że w ciągu zaledwie paru lat sprzęty z ekranami dotykowymi tak zmienią rynek telefonii i mobilnej rozrywki. Jednak rewolucja już nastąpiła, dzisiaj zdecydowana większość kupujących nowy telefon wybiera jaki model smartfona zamiast zwykłego klawiszowego aparatu, a tablety też biją rekordy popularności sprzedaży. Stało się to wszystko raptem w ciągu kilku lat, gdy z niszowych elektronicznych ciekawostek zostały jednymi z najczęściej wybieranych sprzętów, popularnością przewyższając nawet notebooki.
Czy wiemy jaki system call center pragniemy posiadać?
Dobry kontakt z kontrahentem okazuje się być niesamowicie ważny, zwłaszcza jeśli pragniemy mu dać szansę telefonowania do nas.
Współczesne pomysły dla domów – odkurzacze centralne hitem obowiązującego roku
Nie da się ukryć, iż wiele domowych czynności to dla ludzi uciążliwe obowiązki, które po prostu mają wykonywać. Wszelkie udogodnienie jest wobec tego doceniane i ekspresowo zdobywa uznanie klientów. Jednym z wyraźniej nielubianych przez ludzi obowiązkiem domowym jest rzecz jasna odkurzanie.

Next Page