Tag Archives: system
Współczesne pomysły dla domów – odkurzacze centralne hitem obowiązującego roku
Nie sposób ukryć, że wiele domowych zadań to dla ludzi męczące obowiązki, które zwyczajnie mają wykonywać. Wszelkie udogodnienie jest wobec tego w cenie i ekspresowo zdobywa uznanie użytkowników. Jednym z bardziej nielubianych przez ludzi obowiązkiem domowym jest naturalnie odkurzanie.
Czy wiemy jaki system call center pragniemy posiadać?
Odpowiedni kontakt z klientem jest niesamowicie istotny, zwłaszcza jeśli chcemy mu zaoferować możliwość dodzwonienia się do nas.
Wirtualizacja serwerów – płynące z niej korzyści
Wirtualizacja polega na wydzieleniu w obszarze jednego fizycznego serwera od kilku, nawet do kilkuset o wiele mniejszych środowisk wirtualnych. Gwarantuje to optymalne rozdzielenie zasobów procesora, pamięci RAM oraz dysku twardego miedzy wiele funkcjonujących jednocześnie procesów. Każde z wykreowanych środowisk zostaje oddzielone i może funkcjonować niezależnie od innych, przy czym z punktu widzenia aplikacji, zachowuje się jak osobna maszyna.
Szybki przegląd tabletowego rynku w naszym kraju – kilka wskazówek dla kupujących te urządzenia.
Do niedawna jeszcze niewielu ludzi przypuszczało, że w ciągu zaledwie paru lat sprzęty z ekranami dotykowymi tak zmienią rynek telefonii i mobilnej rozrywki. Jednak rewolucja już nastąpiła, dzisiaj zdecydowana większość kupujących nowy telefon wybiera jaki model smartfona zamiast zwykłego klawiszowego aparatu, a tablety też biją rekordy popularności sprzedaży. Stało się to wszystko raptem w ciągu kilku lat, gdy z niszowych elektronicznych ciekawostek zostały jednymi z najczęściej wybieranych sprzętów, popularnością przewyższając nawet notebooki.

Next Page