Category Archives: Jaki wybrać telefon? podpowiemy!
Co trzeba wiedzieć o drukarkach
Często można zastanawiać się jaką drukarkę wybrać, aby była ona połączeniem dobrej ceny i dobrego działania. Każda drukarka dostosowana jest przecież do określonych zadań.
Czy na rynku dostępne są drony z zamontowanymi kamerami? Które możliwości daje dron 3DR Iris+?
Drony to sprzęt coraz bardziej popularny w naszym kraju. Co roku wprowadza się na rynek nowsze i lepiej wyposażone typy. Dlatego właśnie zwolenników takich niewielkich maszynek nie brakuje.
Nowości techniczne – jakie aktualnie gadgety warto znać?
Wśród ludzi można wyróżnić tych, którzy uwielbiają różnego typu gadżety i nowinki techniczne oraz takich, którzy nie mają większego pojęcia jak obsługiwać nawet najprostszy smartfon, czy aparat fotograficzny. Ci pierwsi, wciąż poszukują nowych produktów, dzięki którym będą mogli uczestniczyć w ciekawych projektach, rozwijać swoją wyobraźnie i zwiększać kreatywność. Co aktualnie cieszy się sporą popularnością pod tym względem?
Jak się obecnie przedstawia rynek dronów, gdzie urządzenia te są dzisiaj używane.
Bezzałogowe maszyny latające używane są od wielu lat, niedawno jeszcze z tego, co oferują przede wszystkim korzystało wojsko. Jednak szybki rozwój techniki sprawił, że kilka lat temu sklepy wprost zostały zalane niewielkimi statkami powietrznymi. Obecnie najtańsze drony można już kupić za kilkadziesiąt złotych. W tej cenie otrzyma się niewielką zabawkę, jaka też tylko do zabawy posłuży. W kwocie kilkuset złotych kupi się już drona, jaki będzie miał niedużą kamerę czy aparat, lecz dalej będą to wykorzystania raczej amatorskie.

Next Page