Category Archives: Pomożemy rozwiązać każdy problem z komputerem
Laptop dla świadomego użytkownika
Pamiętam jak dziś dzień, w którym straciłem kawał pracy dyplomowej przez awarię laptopa. Wina za brak backupu oczywiście leżała po mojej stronie, jednak na fakt usmażenia komputera, w ten piękny majowy poranek, nie miałem już wpływu. Strata ważnych danych z twardziela jest niczym śmierć kundla, z którym wychowywaliśmy się od małego. Może nie płakałem po stracie unikatowej kolekcji filmów niedostępnych na dvd w naszym kraju, ale złość na cały świat dała o sobie znać. Data sprowadziła mnie na ziemię.
Użyteczne gadżety do każdego laptopa
Laptop to nad wyraz przydatny sprzęt, który doskonale może zastąpić nam stacjonarny komputer, zwłaszcza, jeśli dużo podróżujemy. Zawsze można go ze sobą zabrać – mieści się do każdego plecaka i każdej większej torby damskiej, ale jak najbardziej znacznie lepiej jest przenosić go w przeznaczonej do tego torbie albo etui, chroniącej przed wstrząsami oraz gorszymi warunkami atmosferycznymi. Wybierając laptopa warto też pomyśleć o kilku gadżetach, jakie bez wątpienia nam się przydadzą.
W jaki sposób wybrać dobry komputer do grania? O jakich rzeczach pamiętać?
Wybranie dobrego komputera to spore wyzwanie. Bez wątpienia każdy z nas chociaż raz był zmuszony do tego rodzaju poszukiwań. Nie jest to proste, a co dopiero kiedy szukamy naprawdę idealnego sprzętu, który ma nam służyć do konkretnego celu. Tak właśnie wygląda to z komputerem do gier. Osoby chcące kupić taki najbardziej odpowiedni muszą zwrócić uwagę na parę rzeczy. Jak odszukać ten idealny dla nas sprzęt?
W co się gra na PS3?
Wkrótce sezon ogórkowy będzie już przeszłością. Koniec lata to koniec odpoczynku dla producentów gier. Trzeba zabrać się do ciężkiej pracy, aby zaspokoić niecierpliwych graczy. Większość producentów gier będzie chciała zdążyć wydać swoje produkcje jeszcze przed końcem roku, bo nie od dziś wiadomo, że właśnie w tym czasie zbija się największą gotówkę. Dlatego gra jest warta poświęcenia.

Next Page